Usuwanie wilgoci z produktów spożywczych nigdy nie było prostsze. Z naszym urządzeniem szybko i efektywnie przygotujesz takie przetwory jak: warzywa, owoce, zioła czy mięsa. Nasza suszarka do grzybów i owoców to lekkie i wytrzymałe urządzenie, umożliwiające pozbycie się nadmiaru wody z kilku produktów jednocześnie dzięki wielopoziomowym sitom. Dodatkowo, termostat oraz możliwość regulacji temperatury pozwala na kontrolowanie całego procesu.
Jesteśmy profesjonalistami, którzy dbają o to, abyście państwo mogli przebywać w pełni bezpiecznych dla zdrowia i komfortowych pomieszczeniach. Proponujemy nowoczesny sposób dezynsekcji, czyli ozonowanie - dzięki niemu nie tylko pozbędziecie się ze swojego powietrza bakterii, ale również usuniecie szkodniki różnego rodzaju. Zapewniamy nie tylko ogromną skuteczność tej metody, ale również błyskawiczne realizowanie przez nas zleceń - doskonale wiemy jak zachować się w przypadku różnorodnych sytuacji.
Jeżeli twój pokój marzeń nie wygląda tak, jak o tym od lat marzyłeś, to najwyższy czas coś z tym zrobić! Nowoczesne meble do sypialni, które znalazły się w naszej ofercie pomogą to odmienić. My również pragniemy mieszkać w wygodnej, odpowiednio zagospodarowanej przestrzeni. Dlatego też naszym klientom proponujemy takie rozwiązania, które łączą w sobie estetyczne piękno i indywidualność z praktycznymi rozwiązaniami. Dzięki temu każdy poranek i wieczór stanie się rozkoszą dla zmysłów i zachętą do odpoczynku!
Oferujemy produkty i elementy do dekoracji wnętrz mieszkań i domów. Prezentujemy Państwu starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej klasy materiałów karnisze sufitowe. Są doskonałą bazą do wieszania firan i zasłon. Dostępne w różnorodnych kolorach i kształtach. Świetnie podkreślają klimat pomieszczenia.
Jako sklep sprzedający meble i artykuły do domu, nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych i ich potrzebach. Dlatego mamy w ofercie zabawkowe produkty spożywcze i kuchnie a także zestawy dla małego lekarza czy mechanika. Artykuły są wykonane z plastiku lub drewna i odpowiednie dla dzieci już od 18 miesiąca życia.

« 1 2

© www.plandlapolski.pl - 2017