Zapraszamy do sprawdzenia bardzo szerokiej oferty szkoleń, podczas których dowiesz się, jak profesjonalnie zająć się dzieckiem. W ofercie proponujemy między innymi kurs pomocy nauczyciela w przedszkolu - bardzo często grupy najmłodszych maluszków wymagają szczególnej opieki, a dzięki nam Ty ją zapewnisz!
Zajmujemy się organizacją poświęconych ochronie środowiska warsztatów dla firm oraz klientów indywidualnych. Realizowane przez nas szkolenia dotyczą takiej tematyki jak gospodarka odpadami, migracja zwierząt czy emisja zanieczyszczeń do atmosfery. Nasze spotkania odbywają się stacjonarnie w Warszawie, Zakopanem oraz Juracie, a także online.
Wiele ośrodków szkoleniowych zachęca do udziału w grach biznesowych oraz wielogodzinnych lub nawet kilkudniowych zajęciach. Czy jednak wysłanie pracowników na tego typu przedsięwzięcia nie wiąże się z dodatkowymi wydatkami? Mamy doskonałą alternatywę, która pozwoli państwu sięgnąć po najnowocześniejsze rozwiązania i jednocześnie ograniczyć wydatki związane z edukacją pracowników. Kursy e-learningowe są doskonałym sposobem na urozmaicenie codziennych działań. Dzięki nowoczesnej platformie jesteśmy w stanie zadbać o ich profesjonalny przebieg.
Nasza oferta składa się z kompleksowych i stale aktualizowanych testów próbnych, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu w ośrodku WORD. Posiadamy test na prawo jazdy kat. T, w którym zawarte zostały obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz aktualne rozporządzenia. To efektywny system nauki, dzięki któremu samodzielnie ocenisz poziom swojego przygotowania do egzaminu.
© www.plandlapolski.pl - 2017