Jesteśmy znanym i cenionym dystrybutorem papieru do drukarki oraz eleganckiego, satynowego papieru do tworzenia wizytówek, zaproszeń oraz innych tego typu produktów. Nasz asortyment odznacza się doskonałą jakością. Warto więc w niego zainwestować. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Obsługa sprzedaży jest niezwykle istotnym elementem działalności przedsiębiorstw handlowych i usługowych, a my oferujemy Państwu najlepszy sposób na to, aby zapewnić sobie największą sprawność firmy, a mianowicie kasy fiskalne. W asortymencie naszej warszawskiej firmy znaleźć można tylko najnowocześniejsze i najbardziej popularne urządzenia renomowanych firm, które stworzone zostały według sprawdzonych technologii, dzięki którym możliwe jest spełnienie oczekiwań nawet dużej liczby Klientów danego dnia.
Biuro rachunkowe DMS TAX sp. z o.o. oferuje Państwu kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych. Obsługujemy firmy działające w różnych branżach, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na obsługę na najwyższym poziomie. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowej książki przychodów-rozchodów oraz innych ewidencji, prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej, a także pomoc w redagowaniu podań oraz wszystkich innych problemowych kwestiach.
Główną dziedziną naszej działalności jest sprzątanie głównie na terenie Krakowa. Biura, jakie zostają nam powierzone, staramy się doprowadzić do porządku szybko i dokładnie. Dysponujemy fachowym sprzętem, który umożliwia nam precyzyjną realizację zadań. Zaufaj nam, a będziesz zadowolony ze sprzątania biura przeprowadzonego przez naszą ekipę.
W kancelarii radców prawnych Andrzeja Arendarskiego i Marka Stejblisa pracują prawnicy, którzy świadczą usługi klientom indywidualnym a także biznesowym. Sprawy rodzinne (o alimenty, przyznanie opieki nad dzieckiem, rozwody i separacje), odszkodowania, ubezpieczenia czy finanse - to tylko niektóre usługi, jakich realizacji podejmują się tutejsi specjaliści. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy, czekamy na Ciebie w naszym biurze w Warszawie. Umożliwiamy także kontakt przez internet oraz pocztę elektroniczną.
Nasza firma od lat wykonuje wysokiej jakości teczki firmowe i segregatory. Nasze produkty wykonane są wyjątkowo precyzyjnie, dzięki czemu służą Państwu długie lata. Teczki firmowe to wizytówka przedsiębiorstwa, dlatego nasza firma dba o to, by były one wyjątkowe. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą i zamawiania naszych produktów.
Jesteśmy grupą specjalistów, która oferuje usługi doradcze i administracyjne dla przedsiębiorstw transportowych z całej Polski. W zakresie naszych działań znajdą Państwo szkolenia dla kierowców, sporządzanie odwołań od nałożonych mandatów, przygotowywanie dokumentacji kadrowej, przeprowadzanie audytów oraz ewidencjonowanie czasu pracy. Nasze usługi opierają się na bogatym doświadczeniu oraz na bieżących aktach prawnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z formularza kontaktowego.
Naszą firmę stanowią wybitni specjaliści translatoryki, którzy posiadają szereg potwierdzających ich zdolności certyfikatów i dyplomów. Oferowany przez biuro Narrator w Warszawie tłumacz przysięgły udzieli wsparcia zarówno w przypadku przekładu ustnego, jak również pisemnego. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę KMM. Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim różnego rodzaju specjalistyczne tłumaczenia dla firm z oraz na język angielski. Z reguły nasze zlecenia to wszelkiego rodzaju raporty, dokumentacja, sprawozdania, materiały szkoleniowe bądź instrukcje. Szczególną wagę przykładamy do poprawności stylistycznej oraz zgodności formatowania z oryginałem. Swoje usługi świadczymy zarówno w formie pisemnej jak i ustnej obejmującej na przykład konferencje, szkolenia czy kongresy. Zapraszamy do kontaktu.
Proponujemy Państwu kompleksowe usługi i pełen profesjonalizm naszych pracowników. Czyste osiedle z firmą MEGAN Bożena Wojciechowska to gwarancja tego, że wszystkie chodniki będą zamiecione, okna na klatkach schodowych umyte, a zieleń wypielęgnowana. Działamy od lat, posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz możliwości.
Nie wiesz jak zabrać się za obsługę kadr i plac? Jak przygotować sprawozdania statystyczne dla GUS-u? Księi przychodów i rozchodów to dla Ciebie czarna magia? Zgłoś się do nas i zaufaj doświadczonym pracownikom zatrudnianym przez Biuro Rachunkowe IDEA w Krakowie. Pomagamy nie tylko Polakom, ale też obcokrajowcom: poleć nas osobom potrzebującym usług w języku włoskim i angielskim. Opracowujemy Zakładowy Plan kont, przygotowujemy wnioski kredytowe, niezbędne deklaracje sprawozdawcze i podatkowe - w zależności od potrzeb.
Nasze biuro rachunkowe posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług księgowych. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji ryczałtowej, księgi przychodów i rozchodów, a także pełną obsługą kadrowo-płacową. Reprezentujemy również Klientów przed US i ZUS. Siedziba naszego biura mieści się w Krakowie.
Zarówno obsługa indywidualna, jak i instytucjonalna wiąże się bardzo często z koniecznością uczestniczenia spraw wyrastających z dyrektyw prawa nieruchomości. Dotyczy to tak organizacji przetargów, realizacji umów oraz wykonywaniem zleceń usługowych, jak również nadzorowania poszczególnych prac. Kancelaria jest gotowa przygotować niezbędną dokumentację oraz, w imieniu swoich Klientów, wystąpić z odpowiednim wnioskiem do sądu. Reprezentując Państwa interesy zawsze mamy na uwadze ich dobro oraz całkowitą ochronę.
© www.plandlapolski.pl - 2017