Oferujemy fenomenalne auta na akumulator dla dzieci. Będą one idealnym prezentem pod choinkę, na urodziny czy z okazji pierwszej komunii. Wśród marek samochodów, które proponujemy, są m.in. Audi, BMW oraz Mercedes. Bezpieczeństwo, lakierowana karoseria, skórzane siedzenia - taka zabawka zauroczy każdego malucha.
Trudności w nauce wśród dzieci mają różne przyczyny, a jedną z nich może być nieprawidłowa praca mózgu. Problemy z zapamiętywaniem czy koordynacją ruchową może wyleczyć odpowiednio prowadzona terapia. Oferujemy zajęcia sensoryczne w Warszawie, które łączą w sobie elementy zabawy i ćwiczenia rozwijające prawidłowe odbieranie bodźców przez najmłodszych.
Nie jest dla nas tajemnicą, iż nauka języka angielskiego nie jest procesem łatwym. Jednakże, jest to możliwe do zrealizowania w każdym wieku jeśli tylko traficie Państwo w odpowiednie ręce. Monika Kowalska wraz ze swoją szkołą Specialize Your English w Gdańsku dostarcza najskuteczniejszych metod przyswajania.
Chcesz nauczyć się języka naszych zachodnich sąsiadów w celach szkolnych, uczelnianych czy zarobkowych? Z nami przyjdzie Ci to szybko, łatwo, a atmosfera podczas lekcji będzie sprzyjać przyswajaniu wiedzy. Zapraszamy na organizowane przez nas kursy niemieckiego online z doświadczonymi i cierpliwymi lektorami.
Proponujemy naukę języka obcego metodą Teddy Eddie dla kursantów już od drugiego roku życia. Angielski dla dzieci łączy naukę z zabawą poprzez wykorzystanie interaktywnych zabawek, gier, piosenek, kart obrazkowych i innych atrakcyjnych dla przedszkolaków materiałów. Zajęcia odbywają się w naszej placówce we Wrocławiu.
© www.plandlapolski.pl - 2017