Oferujemy fenomenalne auta na akumulator dla dzieci. Będą one idealnym prezentem pod choinkę, na urodziny czy z okazji pierwszej komunii. Wśród marek samochodów, które proponujemy, są m.in. Audi, BMW oraz Mercedes. Bezpieczeństwo, lakierowana karoseria, skórzane siedzenia - taka zabawka zauroczy każdego malucha.
Nie jest dla nas tajemnicą, iż nauka języka angielskiego nie jest procesem łatwym. Jednakże, jest to możliwe do zrealizowania w każdym wieku jeśli tylko traficie Państwo w odpowiednie ręce. Monika Kowalska wraz ze swoją szkołą Specialize Your English w Gdańsku dostarcza najskuteczniejszych metod przyswajania.
Gabinet terapeutyczny i poradnia pedagogiczna Edu Brain oferuje nowoczesne metody zwalczania zaburzeń i problemów z koncentracją u dzieci oraz osób dorosłych. Oferujemy terapię Biofeedback w Warszawie. Metoda wykorzystuje specjalne urządzenie komputerowe do analizowania reakcji mózgu na określone informacje i bodźce. W ten sposób można samodzielnie wytrenować u siebie oczekiwane reakcje i nauczyć się panować nad koncentracją. Z tej metody korzystają także sportowcy i ludzie nauki. Więcej informacji na naszej stronie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego miejsca, w którym z pewnością znajdziesz wyjątkowe produkty. Prowadzimy sklep z artykułami dla dzieci, gdzie znajdziesz wszystko, czego Twój maluch potrzebuje. Od zabawek edukacyjnych, poprzez funkcjonalne ubrania, aż po kosmetyki dla delikatnej skóry. Pragniemy oferować tylko to, co najlepsze.
© www.plandlapolski.pl - 2017