Wiemy, jak istotne są zdjęcia wykonywane w najważniejszych momentach życia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie dzięki nim piękne chwile i emocje mogą towarzyszyć nam nawet po upływie wielu lat. Fotograf ślubny Batosz Wojciechowski pracuje w Łodzi i w okolicach, towarzysząc Młodej Parze w trakcie całego dnia.
Jesteśmy w stanie skutecznie obsłużyć wszystkich Klientów, którzy oczekują wspaniałej zabawy na rozmaitych, organizowanych przez siebie eventach. Nasi DJ na imprezy to wykwalifikowani i kochający różnorodną muzykę fachowcy, którzy dysponują najwyższej jakości sprzętem i są w stanie zawsze dostosować repertuar utworów do gustów organizatorów oraz gości. Obsłużyliśmy już bardzo wiele rozmaitych wesel, studniówek czy uroczystości firmowych, w związku z czym posiadamy bardzo duże doświadczenie, które z pewnością odpowiednio wykorzystamy.
Nasz zespół weselny to idealne rozwiązanie dla wszystkich imprez ślubnych, które mają być niezapomniane przez gości i rodzinę Pary Młodej! Proponujemy Państwu zarówno profesjonalną i rzetelną realizację każdego zlecenia, jak i również zarażenie wszystkich gości pozytywną energią i chęcią do świetnej zabawy tanecznej! Gramy muzykę, które wpadnie w ucho każdemu uczestnikowi wesela, porywając go do szalonego tańca. Nasz zespół weselny świetnie zabawia i sam dobrze bawi się na wszystkich weselach. Zapraszamy do współpracy.
Proponujemy stylowe, przeznaczone zarówno dla młodszych jak i starszych pań torebki ręcznie robione. Uszyte z tkaniny obiciowej produkty na ramię z motywami miasta nadają się do zakupy lub do przechowywania podręcznych rzeczy. Dla mniejszych (choć nie tylko) dam odpowiednie będę podręczne, zgrabne akcesoria z motywem kwiatków lub liska.
© www.plandlapolski.pl - 2017