Kancelaria LL to biuro, w którym swoją praktykę zawodową wykonują: Radca Prawny Aleksandra Lisiecka oraz doradca Maria Lango. Głównymi dziedzinami działalności biura jest obsługa prawna firm i podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, przedsiębiorców i klientów indywidualnych, zagadnienia związane z prawem cywilnym, pracy i ubezpieczeń społecznych, karnym, a także windykację należności oraz spory sądowe i rozwodowe. Odwiedź oficjalną stronę internetową Kancelarii, aby dowiedzieć się czegoś więcej.
Zastanawiasz się, która kancelaria adwokacka w Warszawie oferuje usługi adwokatów, preferujących zagadnienia z prawa: gospodarczego, administracyjnego, przedsiębiorczego, oświatowego, pracy, cywilnego oraz karnego? A może poszukujesz pomocy w zakresie innych problemów, również związanych z prawem? W biurze prawnym, prowadzonym przez mecenasa Dariusza Makulca, czeka na Ciebie szeroka gama rozwiązań. Prowadzi on sprawy w sądzie, a także oferuje doradztwo prawne i pomaga w kompletowaniu potrzebnej dokumentacji do sprawy.
Nowoczesna kancelaria prawna Wolff & Sieniawski zajmuje się między innymi odszkodowaniami w Krakowie. Jeśli walczysz z firmą ubezpieczeniową, która nie chcesz uznać Twoich roszczeń, sięgnij po narzędzie prawne. Proces może skończyć się z korzyścią dla Ciebie! Jeśli padłeś ofiarą wypadku w pracy lub gdziekolwiek indziej, a ubezpieczyciel nie chce wypłacić Ci tego, co się należy, czym prędzej udaj się do prawnika. Warunek jest jeden - nie możesz wcześniej przyjąć żadnych pieniędzy od firmy, jeśli uznajesz, że możesz wywalczyć więcej.
Prawnicy pomagają osobom, które zaciągnęły dług w obcej walucie. Kancelaria w Bydgoszczy reprezentuje osoby, które wzięły kredyt frankowy, w sądach i kontaktach z bankami, rzecznikami finansowymi oraz UOKiK. Pomoc prawna obejmuje analizę umowy np. pod kątem tego, czy warunki zostały rzetelnie przedstawione.
Strona internetowa kancelarii komorniczej publicznie udostępnia informacje o zadłużonych ruchomościach i nieruchomościach wystawionych na sprzedaż. Licytacje dotyczą okolic Kostrzyna i Słubic. Obwieszczenia zawierają cenę wywoławczą, czas i miejsce przeprowadzania aukcji i inne ważne dla nabywców dane.
Do naszego centrum recyklingu możesz oddać m.in. kable aluminiowe, energetyczne, RTV, AGD oraz wiązki samochodowe. Skup złomu prowadzimy na terenie Rawicza, gdzie naszym głównym zadaniem jest odzysk metali niezależnych. Cena za dostarczone materiały zależna jest od ich ilości oraz od wartości surowca, z jakiego zostały wykonane.
Świadczymy pomoc prawną online. W ramach tej formy działalności prawnik udziela porad, przygotowuje wzory umów, regulaminów oraz pism procesowych, a także wydaje opinie na temat różnego rodzaju dokumentów prawniczych. Za pośrednictwem poczty elektronicznej klient może więc poradzić się mecenasa w sprawach związanych z prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, spadowym, kontraktowym, a także nieruchomości, jak i konsumenckim. Odpowiedź na zapytanie przesyłana jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
Jeżeli nie wiesz jak postąpić w danej sytuacji i chcesz skorzystać z usług specjalisty, proponuję Ci moje porady prawne w Gdańsku. Podejmuję się różnych zadań, w zależności od potrzeb klienta i staram się znajdywać rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Dowiedz się co zrobić, by wygrać swoją sprawę.
W życiu każdego człowieka może zdarzyć moment, w którym potrzebny będzie adwokat. Sprawy karne, cywilne, spadkowe, rodzinne i opiekuńcze w Szczecinie i nie tylko przejmuje na siebie nasza kancelaria. Mecenas oferuje swoje pełnomocnictwo, świadczy pomoc w sporządzaniu umów, wniosków i odwołań, a także reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji publicznej.
Kancelaria adwokacka zajmuje się wsparciem osób, które potrzebują pomocy w zakresie postępowań sądowych czy administracyjnych. Porady prawne udzielane są z obszaru kodeksu cywilnego (m.in. nakazy zapłaty, egzekucje), gospodarczego ((np. reprezentowanie spółki czy jej rozwiązywanie), karnego i wykroczeń (kradzież, włamania czy prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu) rodzinnego (rozwody, alimenty, władza rodzicielska) czy pracy (m.in. związanych z urlopem wypoczynkowym, mobbingiem oraz nawiązania stosunku pracy).
© www.plandlapolski.pl - 2017